Sistemimizde Kayıtlı 10606 Firma Bulunmaktadır.

Ege Şehirler Arası Nakliyat


Firma Ege Şehirler Arası Nakliyat
Adres Sancaktepe Veysel Karani Mahallesi
Şehir / İlçe İstanbul - Sultanbeyli/Merkez
Telefon 0532 615 45 33
GSM 0532 666 09 28
Fax
Sektör Nakliyat Taşımacılık - Şehirler Arası Nakliyat -
Web Sayfası www.egesehirlerarasinakliyat.com
Hakkımızda

Şehirlerarası Nakliyat, 18 Nisan 1984 yılında İstanbul’da nakliye araçları ile başladığı serüvende bugün, büyük kapalı çelik kasa araçları ve depolama alanına sahip,Türkiye'nin tümüne yarım asrı aşan deneyimi ile hizmet vermektedir.

Ev depolamada ve Şehirler arası Nakliye piyasasında ; Hizmet kalitesini arttıran misyon ve vizyona sahip olan Şehirler arası Nakliyat siz değerli müşterilerimize önem vermekten hiç bir zaman kaçınmadı. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile düşüncelerimiz şöyledir ;

İnovasyona ve müşteri memnuniyetine verdiği önem,
Modern, teknolojik ve tabiata zarar vermeyen ambalaj malzemeleri,
Kurum içi saygınlık, özlük haklarında hassaslik, “doğru işe doğru insan” ve sosyal sorumluluk bilincinde Nakliye Politikaları,
Gelişime ve devamlı iyileştirmeye açık kalite anlayışı,
Çevre dostu ambalaj ve laylon patpatlar,
Koşulsuz müşteri destek hizmeti ve 7/24 iletişim ile hayata geçirdiği gerçek müşteri memnuniyeti tümünde çalışmalarını sürdürür.
Ayrıca Şehirler arası Nakliyat, müşteri memnuniyeti odaklı eşya politikaları, zorunluluktan “sorumluluk” olarak gördüğü sosyal sistemler ile ülkemizin geleceğine bir duyarlılık bağışlamak ve bu duyarlılığı daha geniş yerlere uzatmak ile ilgili de adından söz ettirmektedir.

33 yılı aşkın deneyimiyle, Şehirler arası Evden Eve Nakliyat kelimesinde akla ilk gelen, Türkiye’nin öncü markası Şehirler arası Nakliye; Türkiye'nin en önemli şirketlerinden birisi olmanın gururunu yaşıyor.
ÜRÜN VE HİZMETLER

Şehirlerarası Nakliyat olarak amacımız sizin memnuniyetinizi ve güveninizi sağlamak olarak belirledik. Şehirler arası nakliyat madde madde mi olsun istiyorsunuz. Tek bir madde '' Müşteri memnuniyeti '' ve bunun içindeki anlam azınsanmayacak kadar önemli çünkü hayatımızın içinde bir bütün oluşturmuştur ticari dönemlerimizde bile. Eşya taşımada her esnaf her çalışan müşteri memnuniyetinin öneminin farkındadır.Biz de bu yolda bu düşünce ile ilerlemekteyiz.

Biz Şehirler arası Nakliyat olarak ekibimiz ve malzemelerimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz. Unutmayın biz bir Aile Şirketiyiz. Peki sizin bizim hakkımızda düşündükleriniz bizim için ne kadar değerli ? Hiç hayal edemeyeceğiniz kadar çok önemlidir. Her müşteri yeni bir müşteri potansiyeli yaratır. Eğer biz iyi olursak siz de bizi başka müşterilerimize referans olabilir ve bizi onlara tavsiye edebilirsiniz. O nedenle işimizi ciddiye alıyoruz. Şehirler arası Evden Eve Nakliye tecrübeli elemanlarımız ile size daha iyi bir hizmet vermek bizim görevimiz. Bu görevi en iyi şekilde yerine getirmek için eksiksiz malzemelerimiz ve araçlarımız ile eşyalarınız güvende.
Sadece ev eşyası mı taşımak evden eve nakliyecinin temel amacıdır ?
Tabi ki hayır bizim misyon ve vizyonumuz bu kadar basit ve dar kalıplara sığdırılacak kadar az değildir. Müşteri ile konuşma adabı modern terim ile müşteri ile diyalog veya her ne derseniz deyin müşteri ile iletişim de eşya taşımak kadar belki de eşya taşımaktan daha önemli bir hale gelmiştir.

Şehirler arası taşımacılık müşterinin ihtiyaç ve gereçlerini en iyi şekilde benimsemek, müşteriye yardımcı olmaktır. Bizim için eşya kadar müşteri aktivitesi da önem arz eder ve etmelidir de.Bizim sosyal sorumluluk politkamızda bu şekildedir.


Firmamız şehirlerarası nakliyat
görevlerini yaparken ilk olarak expertiz yapıp yani eşyalarınızı yakından tanıyıp ve sizinle tanışıp taşıma ile ilgili siz değerli müşterimizi bilinçlendirir. Ve sonrasında yüz yüze diyaloglar sonucunda sözleşme yapılarak anlaşılır.

İstanbul’dan diğer bir şehre nakliyat işleriniz olduğunda size nakliyat için bir müddet vermekteyiz ve bu süre zarfında nakliyat işleriniz bitirmiş olur.
Söylediklerimiz ve söz verdiklerimiz garantimizdir. Uzun yıllar süren tecrübemizle sorunları ortadan kaldırıyoruz.
Sehirlerarası nakliyat
taşınacak eşyanızın ebatı ne olursa olsun Türkiye’nin tüm illerine nakliye hizmeti vermek hem sizi kazanmak hem de gelecekte daha güzel işler yapacağımıza dair bize göre büyük bir adımdır.
ETİKETLER

evden-eve-nakliyatevden-eve-nakliyeevden-eve-taşımacılıkşehirler-arası-evden-eve-nakliyatşehirler-arası-nakliyat


Eklenme Tarihi:2017-09-23

Ege Şehirler Arası Nakliyat
Sancaktepe Veysel Karani Mahallesi İstanbul / Sultanbeyli
0532 615 45 33